9 Şubat 2012 Perşembe

AŞK'ın Gurbet Adı

''AŞK '' Benim için ismini bilmediğim bir gurbet adı. Sadece özleyerek zamanın ve sabrın harmanladığı, ve bekleyişin aşkın alevine dönüştüğü bir yaşam.
Üniversitede tanmıştın, gözlerine bakınca içimin titrediği, karmakarışık savaştan çıkmış yaşamıma yepyeni bir pencere açan ve o kadar kıssa zamanda beni bahardan yazarlara geçiren zaman diliminden bu özlemin gurbetle taçlandı.Gurbet bize sadece özlem katmadı, karşılıksız ve beklentisiz sevginin ne demek olduğunu ve 1 yıl sesini duymadan yaşamanın ve sesi hergün duyuyormuşcasına yaşamanın, dokunmadan koklamadan kokunu hissetmenin ve bunları sadece AŞK'ın bekleyişi zamanın sevginin daha artarak daha da kuvvetlenerek severek özleyerek yaşamızın km.uzak olması değil,birinin seni katıksız kuralsız amaçsız sevmesini bilmek bile bu aradaki mesafeyi sıfıra indiriyor.O Uzaktaki sevgi senin kalbin kadar yakın oluyor sana, o bekleyiş Yazın sıcagında suya hasret kalmış kuşlar kadar özlemin bekleyişi doyumsuz oluyor. Zamanın ne demek olduğu yaşamın sadece AŞK'ın en güzel hallerini görerek geçiriyorsun.Sevgili uzakta olsada kalbi burda oluyor yanı başında, ellerinde senin ellerinde tüm sıcaklığı ile hissediyorsun, ve birgün gelecek yaşam bizi bahar tadında hayat verecek. Şimdi sabrı öğretiyor, AŞK'ın sabrını öğretiyor. Sonrada sonsuz sevgilerde yıkayacak bizi. AŞK'ta sabrı öğrendinmi daha hiçbirşey seni yıkmaz yıkılmaz.

Nice Sabırlı sevgi dolu AŞK'ları tatmanız ve yaşamanız dileğiyle....AŞK'la Kalın.....Gülden GÜL / Adana

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Chrismas Zamani

Iskocya'nin  en isiltili mevsimi, yer gok isil isil en guzel zamanlarindan biri, hava'nin erken kararmasi dez avantaj olsada yined...